آخرین اخبار
خانه / آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

زبان: انگلیسی   دوره: عمومی بزرگسال (آقایان)   کتاب: تاپ ناچ   مدت زمان دوره: 18 ترم. هر ترم 12 جلسه. هر جلسه یک ساعت و بیست دقیقه.   ساعت برگزاری کلاس: یک روز در میان است که با توجه به ساعات ارائه شده توسط زبان آموزان تنظیم می گردد.

شهریه: سطح مقدماتی: طلاب و فرزندان طلاب با تخفیف ویژه 30 هزار تومان، سایرین با تخفیف 70 هزار تومان سطح متوسطه: طلاب و فرزندان طلاب با تخفیف ویژه 40 هزار تومان، سایرین با تخفیف 85 هزار تومان سطح پیشرفته: طلاب و فرزندان طلاب با تخفیف ویژه 50 هزار تومان، سایرین با تخفیف 100 هزار تومان. (لازم به ذکر است شهریه آزاد برای همه دوره ها بیش از 100 هزار تومان است که ما برای همه اقشار با تخفیف قابل توجه در نظر گرفتیم.)

مدارک مورد نیاز: اسکن یک قطعه عکس 3*4 . اسکن کپی کارت ملی. در صورت طلبه یا فرزند طلبه بودن: اسکن مدرک مربوطه (نکته: در صورتی که یکی از پدر و مادر طلبه هستند، فرد صفحه اول شناسنامه خود را هم ضمیمه کند). پرداخت شهریه ترم به شماره حساب بانک ملت ۴۶۵۲۴۳۵۰۳۸ و یا شماره کارت 6104337770109070 به نام موسسه دانش پژوهان مهر نصیر و ارسال مبلغ پرداختی و شماره پیگیری به ایمیلی که می آید.

لطفا مدارک را به ایمیل gh@dp-nasir.ir ارسال فرمایید. لطفا در ایمیل ارسالی تلفن تماس، آی دی تلگرام (در صورت موجود بودن) و ساعاتی را که نمی توانید برای کلاس آن لاین شوید، بنویسید.

ارتباط تلگرامی با کارشناس

امکانات مورد نیاز برای حضور در کلاس آن لاین: اینترنت پرسرعت حد اقل 128 کیلوبایت. نرم افزار تیم ویوور. هدفون یا هندزفری ( از سالم بودن و تنظیمات رایانه مطمئن شود. البته جلسه اول آموزش مختصری نسبت به چگونگی تدریس و استفاده از نرم افزار داده می شود )

اکنون آفلاینم

سوال خود را بفرمایید، به زودی پاسخ خواهیم داد. لطفا قبل از فرستادن ، اطلاعات اولیه را در بخشهای مربوطه مطالعه فرمایید. تشکر

به شما کمک خواهیم کرد.

Enter را بزنید