آخرین اخبار
خانه / بایسته های آموزش زبان و نکات کاربردی / ترویج سبک زندگی غربی توسط کلاسهای رایج زبان
ترویج سبک زندگی غربی توسط کلاسهای رایج زبان
سبک زندگی غربی

ترویج سبک زندگی غربی توسط کلاسهای رایج زبان

کد خبر: ۴۸۰۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۴ – ۱۸:۴۲

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان:
حامد علامتی ضمن تشریح برنامه‌های تابستانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان جهت پر کردن اوقات فراغت دانش‌آموزان گفت: در حال حاضر کلاس‌های زبان کاملا سبک زندگی غربی را ترویج می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه خانواده باید محور برنامه‌های اوقات فراغت نوجوانان و جوانان باشد، گفت: خانواده اوقات فراغت فرزندان را رهبری و مدیریت کند و دستگاه‌های دیگر در کنار خانواده هستند.
وی به تعاریفی از اوقات فراغت پرداخت و بیان داشت: اوقات فراغت، تجربه زندگی، یک نیاز اساسی برای زیستن، فرصت برای یادگیری، خلاقیت و نوآوری، تجربه و فهم زندگی و سلام به لحظه‌هاست.
علامتی با بیان اینکه غنی کردن اوقات فراغت به معنای واگذار کردن نیست، افزود: در حال حاضر کلاس‌های زبان کاملا سبک زندگی غربی را ترویج می‌کند.
وی ادامه داد: خانواده باید مدیریت برنامه‌های اوقات فراغت فرزندان را در دست بگیرد و متناسب با آن برنامه‌های مختلف را پیش‌بینی کند.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به برنامه‌های این اتحادیه در ماه رمضان اشاره کرد و گفت: برنامه‌هایی مانند تشکیل جلسات محفل انس با قرآن با محوریت حفظ سوره انسان، برگزاری مسابقات مختلف، طرح اکرام ایتام و برپایی هیئت‌های انصارالمهدی(عج) در لیالی قدر و ایام شهادت حضرت علی(ع) برگزار می‌شود.
وی به حضور پرشور دانش‌آموزان در راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و ادامه داد: طرح بزرگ قرآنی 1449 با محوریت شبکه قرآن و با همکاری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در حال برگزاری است.
به گزارش فارس، علامتی به برپایی نشست‌های متعدد در مرداد و شهریور با محوریت سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: در این بخش کشور به 8 منطقه تقسیم شده است و هر منطقه شامل 4 استان است که برای هر منطقه، موضوعی در نظر گرفته شده است.
وی از برپایی یادواره شهدا در مرداد ماه خبر داد و افزود: یادواره شهدا با عنوان «شیرین‌تر از عسل» برگزار می‌شود، ضمن اینکه برپایی نمایشگاه‌های «پای درس شهید» نیز پیش‌بینی شده است.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از برگزاری نشست‌های اقتصاد مقاومتی خبر داد و اظهار داشت: امیدواریم ماحصل برپایی نشست‌های فوق، خرید لوازم‌التحریر ایرانی ـ اسلامی در شهریور باشد.
وی ادامه داد: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در نیمه دوم شهریور امسال با همکاری بخش خصوصی، نمایشگاه‌های نوشت‌افزار ایرانی ـ اسلامی را در سراسر کشور برگزار می‌کند.
علامتی افزود: برگزاری جشنواره‌های مداد کم‌رنگ با موضوع سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی، برگزاری اردوهای جهادی، پخش و نقد فیلم‌های جشنواره عمار با موضوع انرژی هسته‌ای، برگزاری اردوهای مختلف فرهنگی و ورزشی در سطح ملی، آگاه‌سازی والدین و مصون‌سازی دانش‌آموزان از طریق تهیه تولیدات مختلف و انتشار نشریه آینده‌سازان با موضوع سبک زندگی اسلامی و اقتصاد مقاومتی از نمونه برنامه‌های تابستانی اتحادیه است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اکنون آفلاینم

سوال خود را بفرمایید، به زودی پاسخ خواهیم داد. لطفا قبل از فرستادن ، اطلاعات اولیه را در بخشهای مربوطه مطالعه فرمایید. تشکر

به شما کمک خواهیم کرد.

Enter را بزنید